Lajm i trishtë, vdes nga Covid-19 i riu nga Deçani

Si pasojë e infektimit me Covid-19, sot ka ndërruar jetë i riu nga Deçani, Alban Muslijaj.

Albani vdiq në moshën 38-vjeçare. I ndjeri ishte një ndër frizerët më të mirë në Kosovë.

Gjendja me Covid-19 në Kosovë vazhdon të jetë alarmante.

Image

Që nga shfaqja e pandemisë e deri më tani janë raportuar 2.072 raste të vdekjes.

Ngjarja paraprake

Bardhi titullar, Levante pëson humbje të thellë

Ngjarja e ardhëshme

Paqe në “Diego Maradona”, Napoli dhe Inter ndajnë pikët

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian