Lajm i mirë nga Italia për notin e Kosovës

Lajmi i mirë për komunitetin e notit në Kosovës.

Federata e Notit e Kosovës njofton se është nënshkruar kontrata e sponsorizimit për infrastrukturë sportive.  

“Një lajm shumë i pritur nga komuniteti i notit gjatë ditës që lamë pas, në Mantova të Italisë është nënshkruar kontrata e sponsorizimit  dhe partneritetit të përbashkët në mes të kompanisë lidere për ndërtimin e pishinave në botë Myrtha Pools të përfaqësuar nga z. Marcus Rottger International Business Director dhe presidentit të Federatës së Notit të Kosovës Astrit Haliti. 

Marrëveshja ka për qëllim zhvillimin e infrastrukturës sportive të notit në vendin tonë”, njofton Federata e Notit e Kosovës.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ministrja gjermane: Po përballemi me krizën më të madhe që nga Lufta e Dytë Botërore

Story i radhës

Dita e drejtësisë/ Reagojnë njerëzit e drejtësisë për efektet e Reformës në Drejtësi

Të fundit nga