Labinot Tahiri uron bashkëshorten me shkrimin më të ëmbël

Labinot Tahiri ka publikuar një imazh me gruan e tij për nder të ditëlindjes së saj.

Këngëtari i mirënjohur Labinot Tahiri sot feston ditëlindjen e personit më të veçantë për të, në këtë ditë të rëndësishme nuk ka munguar urimi për të.

Ai ka publikuar një imazh me gruan Hanën në llogarinë e Instagramit duke uruar atë, “Na qoftë jeta me shumë të mira, edhe nga kjo ditëlindje që ke Hana! Tash e 20 vite që ti urojë, qofshim me shêndet tê mirë ; ne të dy , familja dhe të gjithê miqët e dashamirët tanë qê ti festojmê edhe ditëlindjet tjera!”, shkroi ai.

Me këtë rast, Hana ka pranuar urime të shumta nga familjarët dhe shoqëria e saj në komente.

Image
Ngjarja paraprake

Aksident i rëndë në rrugën Drenas-Komoran, ka të lënduar

Ngjarja e ardhëshme

24 orët e fundit të ankthit për Hashim Thaçin dhe Kadri Veselin

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian