Labi i hapur për ndihmë pas shpërthimit në Ferizaj

Ish deputeti ka shkruar se është i hapur për të ndihmuar pas shpërthimit në qytetin e tij, Ferizaj.

Në Instagram, Labi ka bërë një postim teksa ka shkruar numrin kontaktues në rast se dikush ka nevojë për ndihmë, shkruan lajmi.net.

“Familje të nderuara, për çfarë do që keni nevojë sa i pêrket ndihmes nga ana jonë na lajmroni në nr: +38349451181 behet fjalë për të lënduarit e këtij rasti që ndodhi sot.Lutemi për shpirtat e të gjithêve që të shërohen sa më parë. Labi Ferizaj Kosovë e Shqipërisë”, ka shkruar Labi.

Ndryshe, qyteti i Ferizajt sot ka përjetuar një ditë të pazakonshme duke përjetuar një shpërthim i cili ka ndodhur dhe ka shkaktuar lëndime trupore të disa persona.

Ngjarja paraprake

Turqia përshëndet rezultatin e samitit të GCC-së

Ngjarja e ardhëshme

Ylldren Ibrahimaj gati ta lërë kampionatin norvegjez për atë rus, afër marrëveshjes me klubin Ural Yekaterinburg

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian