La Liga me postim të veçantë: Pirati Vedat Muriqi ka një plan për ta shpëtuar Mallorcan

Sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi është rikthyer në formë të skuadra e Mallorcas, pasi ishte protagonist në fitoren ndaj Atletico Madridit.

Muriqi shënoi golin e vetëm dhe të fitores, pasi ishte i saktë nga penalltia.

Mallorca u kthye të fitorja, pas shtatë humbjeve radhazi.

“Pirati Vedat Muriqi ka një plan për ta shpëtuar Mallorcan”, thuhet në postimin e La Ligas.

Shqiptari nga Kosova është transferuar te skuadra e Mallorcas gjatë afatit kalimtar të janarit, ndërsa deri më tani ka shënuar tre gola.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Pas Kondovës, Pendarovski shkon te Mrizi i Zanave

Story i radhës

7 arsye pse shtëpia juaj mund të jetë një vatër për insektet dhe si t’i ndaloni

Të fundit nga