Kylie Jenner shijoi një darkë me babain, krejt vëmendja te veshja e saj

Ata takohen çdo javë për darkë në pikën e njohur “Hollywood Craig”.

Kylie Jenner doli në darkë me babain e saj, teksa shijuan nga një koktej.

Ajo se çka mori vëmendje ishte veshja e blogeres së njohur dhe linjat e bukura trupore të cilat nuk heziton t’i shfaq.

Image

23 vjeçarja tregoi një figurë joshëse ndërsa ajo kishte veshur një bluzë gjysmë të tejdukshme me pupla. Kylie kombinoi pjesën e poshtme të saj me një palë pantallona të zeza derisa rriti gjatësinë e saj me një palë këpucë të me ngjyrë të zezë me shkëlqim.

Biznismenja miliardere flokët e saj brune i kishte lënë të drejta teksa përfundoi dukjen me makijazhin perfekt. Ajo përshtati dukjen me një palë vathë diamanti.

Ndërsa ishte në darkë, Kylie iu tregoi ndjekësve një pasqyrë të mbrëmjes së tyre duke pirë një koktej.

Kylie ngacmoi 217 milionë ndjekësit e saj duke ndarë foto dhe video të darkës së tyre të këndshme.

Image
Image

 

 

Ngjarja paraprake

Kombet e Bashkuara dërguan 63 kamionë me ndihma humanitare në Idlib

Ngjarja e ardhëshme

1.2 mln doza stok/ Gjermanët refuzojnë vaksinën e AstraZeneca

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian