Kylie Jenner prezanton vithet ‘bombë’

Ajo së fundi është kthyer nga shëtitja luskoze meksikane me disa selfie ‘seksi’ me bikine.

Dhe Kylie Jenner tregoi se për të mbajtur figurën e saj i duhet punë kur ajo ndau selfie duke u stërvitur me avull, në storiet e saj në Instagram.

Superylli televiziv u shfaq në një pasqyrë, duke prerë kokën dhe kofshët e saj.

Linjat e saj padyshim me gjithë këtë punë duken në formën më të mirë të mundshme./Bota sot

Image
Ngjarja paraprake

Gjirokastër, rrëshqitje masive dheu në lagjen “Punëtori”, rrezikohet pallati

Ngjarja e ardhëshme

AAK-ja merr mbështetje në Mitrovicë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian