Kylie Jenner pozon me shumë stil teksa vazhdon të respektojë masat anti-Covid

22:31 | 14 Prill 2021

Ajo tregoi një veshje të re në storien në Instagram të martën në mbrëmje.

Grimerja e njohur kishte veshur një bluzë të ngushtë dhe xhinse ndërsa ajo shijonte 818 Tequila të Kendall Jenner ndërsa ishte në Delilah brenda Wynn në Las Vegas me të dashurin e nënës së saj Kris Jenner,  Corey Gamble, transmeton lajmi.net.

Kjo vjen pasi nëna e një fëmije mori një makinë përmes një tuneli të sapo përfunduar milje të gjatë të ndërtuar nga Kompania Boring në pronësi të Musk.

Ylli i Life Of Kylie shfrytëzoi maksimalisht një bluzë me ngjyra të shumta, grafike me mëngë të gjata me një pikturë artistike të verdhë, jeshile, blu dhe të bardhë.

Ajo i shtoi veshjes xhinse me bel të lartë dhe take që kishin vrima në këmbë,  Ato theksuan këmbët e saj të hollë dhe belin e prerë.

E përfundoi zgjedhjen e saj të modës me take të theksuara Perspex. Thonjtë e saj ishin pikturuar me një të bardhë të ndritshme, perfekte për pranverën.

Flokët e gjata të zeza të Jenner ishin vendosur në valë të buta ndërsa dukjes i shtoi një maskë të zezë.

Në dorën e bukuroshes ishte një gotë tekila nga marka e motrës së saj Kendall 818. Ajo bëri një postim dhe tregoi se po pinte me të dashurin e nënës së saj, Corey Gamble./Lajmi.net/

Ngjarja paraprake

Snopçe: Në 42 komuna në Maqedoni kemi ulje të popullsisë, prej tyre vetëm një është komunë shqiptare

Ngjarja e ardhëshme

​Të burgosurit e Smrekonicës kanë disa kërkesa për krerët e shtetit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian