Ky zotëri është babai i Motrave Mustafa

Ato janë një “kallaballak” motrash dhe një pjesë prej tyre merren me muzikë, e tashmë janë të njohura për publikun.

Motrat Mustafa nga Mushtishti, nuk njihen vetëm për talentin në muzikë, por edhe oër atë se sa familjare e të lidhura me njëra tjetren janë.

Sahidja e Safetja, që gjithashtu janë më të njohurat ndër motra, i kanë kënduar një këngë të ëmës, ku i kanë thënë fjalët më të bukura për dashurinë e sakrificen e nënës.

Po, a e keni njohur babain e motrave Mustafa? Sigurisht që edhe ai ka gisht në suksesin e tyre, pasi ishte dakord që ato të këndonin e të mos ndaleshin.

Image
Ngjarja paraprake

Turqi, numri i personave të vaksinuar kundër COVID-19 tejkalon 2 milionë

Ngjarja e ardhëshme

Kosova dhe Izraeli janë dy shtetet më të besuar të shteteve të bashkuara të Amerikës

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian