Ky mund të jetë kundërshtari i ardhshëm i Poirier

McGregor u përball me të papriturën, pasi u mposht me nokaut nga Dustin Poirier në ndeshjen e tij të rikthimit.

Irlandezi u lëndua keq në këmbë, ku edhe e humbi ndeshjen.

Ndërsa, Dustin Poirier flet me gazetarët pas fitores së tij kundër Conor McGregor në UFC 257 dhe shpjegon pse një luftë kundër Michael Chandler nuk është në planet e tij.

“Diamanti” nga Amerika, shpreh interes për një luftë me Nate Diaz ose një luftë trilogjike kundër McGregor.

Ngjarja paraprake

Trejsi Sejdini rrit temperaturat në rrjet me foton e fundit

Ngjarja e ardhëshme

Thaçi honazhe te varri i Arbër Xhaferit me rastin e 73 vjetorit të lindjes

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian