Ky ishte “Shën Valentini” i Bora Zemanit

Bora Zemani është emri më i përfolur nëpër media

Nëna e një djali dhe ish e dashura e finalistit të Big Brother VIP, Donald Veshaj, sonte është parë në element të mirë.

E veshur bukur me një veshje të bardh serioze, Bora ka shfaqur pak nga asetet e saj dhe ka lënë të kuptohet se është beqare dhe në kërkim të një dashurie të re.

“Po dalin çikat”, ka shkruar ajo poshtë këtyre fotografive, derisa është parë e rrethuar me disa lule zambaku të bardh.

Bora edhe javën që lamë pas u bë subjekt i disa aktoreve të cilët hynë për të darkuar në shtëpi të Big Brother, batuta që bën që Beatrix të mos e vizitojë Donaldin në gjysmëfinale në shtëpi të premten e kaluar.

Image
Image
Image

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

​Prishtina me mbi 2 mijë raste aktive me COVID-19

Story i radhës

Pse Putin do që ta shtyjë Evropën në prag të luftës ?

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish