Ky është princi më seksi në botë sipas People. Po ju mendoni njësoj?

Revista People ka bërë një sondazh për princat më seksi në botë dhe gjejeni pak kush është në vend të parë? Princi më i përfolur vitet e fundit, Princi Harry.

Edhe pse hoqi dorë nga detyrat e tij mbretërore, Princi Harry ende konsiderohet “si mbretërori më seksi në botë”. Sipas sondazhit të People, Duka i Sussex qëndronte para vëllait të madh William.

Pas tyre vinin:

Princi Carl Phillip i Suedisë;

Princi Felix i Luksemburgut;

Princi Mateen i Bruneit.

Harry kryeson edhe këtë listë, një vit pasi u konsiderua “Babai më seksi në botë” sipas People.

Po sipas jush, cili nga këta princa është më seksi?

Ngjarja paraprake

Merkel 15 vjet në pushtet, Zaev uron kancelaren gjermane

Ngjarja e ardhëshme

Lukaku: Nuk jemi ekip i madh

të fundit nga