Ky është personi i plagosur në Pejë, mësohet se si rrodhi ngjarja!

Mësohet se njëri prej personave të plagosur gjatë ditës së sotme në Pejë është Mustafë Ahmetxhekaj.

Burimet për IO kanë treguar se Ahmetxhekaj derisa ishte duke biseduar me disa policë, një person (F.R.) ka ardhur nga mbrapa dhe e ka goditur të njëjtin.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të fakultetit të Biznesit. Përpos Mustafës edhe një qytetar tjetër (kalimtar i rastit) ka mbetur i plagosur.

Image

F.R. ndodhe në arrati. Të plagosurit janë dërguar në spital dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Ngjarja paraprake

Sportistja kalon kufijtë, shfaqet me bikini në fushën e...

Ngjarja e ardhëshme

Sportisti i njohur në gjendje kritike për jetën, ja arsyeja

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian