Ky është personi i plagosur në Pejë, mësohet se si ndodhi ngjarja

Mësohet se njëri prej personave të plagosur gjatë ditës së sotme në Pejë është Mustafë Ahmetxhekaj.

Burimet për IO kanë treguar se Ahmetxhekaj derisa ishte duke biseduar me disa policë, një person (F.R.) ka ardhur nga mbrapa dhe e ka goditur të njëjtin.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të fakultetit të Biznesit. Përpos Mustafës edhe një qytetar tjetër (kalimtar i rastit) ka mbetur i plagosur.

Image

Mustafë Ahmetxhekaj

F .R. ndodhet në arrati. Të plagosurit janë dërguar në spital dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Ngjarja paraprake

Gjekmarkaj: Guximi për të premtuar të gjitha ato që nuk u bënë në 8 vite, karakteristika e poezisë politike të Edi Ramës

Ngjarja e ardhëshme

Sportistja kalon kufijtë, shfaqet me bikini në fushën e...

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian