Ky është parashikimi i motit për ditën e sotme

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se sot do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe vende-vende me reshje shiu.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -1 deri 0 gradë Celsius.

Ndërsa, maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 7-9 gradë Celsius.

Do të fryjë erë kryesisht nga jugperëndimi e lehtë deri mesatare.

Image
Ngjarja paraprake

Lolita dhe Brryli e bëjnë meme, Spiropali: Mercenarë të paguar që vendosin gjoba!

Ngjarja e ardhëshme

Benjamin Mendy i Cityt theu rregullat e COVID-19 duke organizuar një mbrëmje të Vitit të Ri

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian