Ky është parashikimi i motit për ditën e hënë

Më poshtë po ju njohim me parashikimin e motit për ditën e hënë dhe të martë.

Të ndikuar nga kushte të qëndrueshme atmosferike kjo javë pritet të na dhuroj ditë plotë me diell ashtu sikurse i takon stinës së pranverës.

Siç u theksua edhe më lartë, dita e Hënë dhe ajo e Martë do të kenë mot të kthjellët por nuk do të mungojnë alternimet e vranësirave kalimtare nga orët e mesditës deri ato të pasdites.

Në relievet e larta malore këto vranësira do të shoqërohen me reshje shiu të dobëta.

Image
Ngjarja paraprake

Rritje infektimesh në Evropë

Ngjarja e ardhëshme

Fisniku i bën dedikimin romantik Fjollës: Gjithmonë në zemrën time, pavarësisht çdo gjëje

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian