Ky është moti për ditën e sotme

Të dielën do të mbajë mot kryesisht i ngjashëm me ditën e shtunë Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 6-8 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 18-19 gradë Celsius, sipas IHMK.

Do të fryjë erë nga verilindja dhe jugperëndimi e lehtë deri mesatare.

Image
Ngjarja paraprake

Uashington: Gjykata vendos për mosmarrëveshjen lidhur me Fondin për Teknologji të Hapur

Ngjarja e ardhëshme

Energji nga inceneratorët?Ambjentalisti: 50% e mbetjeve organike, s’mund të digjet lëkura e shalqinit dhe e preshit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian