Ky është gabimi më i shpeshtë që e bëjnë meshkujt gjatë seksit

Në një artikull të publikuar nga Daily Star, është diskutuar gabimi që zakonisht bëjnë meshkujt gjatë një marrëdhënie seksuale.

Sipas këtij artikulli marrëdhënia seksuale mund të jetë e vështirë nëse çiftet nuk e gjejnë ritmin e tyre.

Në këtë artikull tregohet që një nga gabimet më të zakonshme është mungesa e komunikimit. Kjo pasi që nëse ju me partnerin tuaj flisni për fantazitë tuaja seksuale atëherë do të keni një jetë dashurie më të përmbushur dhe aventureske.

Ngjarja paraprake

Mbi 2600 raste të reja me Kovid-19 për një javë në RMV

Ngjarja e ardhëshme

Mbahet mbledhja e rregullt e KKSB-së

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian