Ky është emri i vërtetë i Anës së Përputhen

Ana Lleshi është një nga vajzat më të komentuara të botës së showbizit, krejt kjo pasi që e njëjta mori pjesë në emisionin Përputhen.

Ani pse ka tash sa muaj që ajo është larguar nga emisioni, Ana është në qendër të mediave rozë edhe sa i përket lidhjes private.

Së fundmi është raportuar se ajo i ka dhënë fund lidhjes me ish-konkurrentin tjetër të Përputhen, Arsimin.

Mirëpo, ajo se çka vërehet se ka ndryshuar te Ana është edhe profili i saj në Instagram.

Nga aty merret vesh se Ana në të vërtetë e ka emrin Diana.

Image
Ngjarja paraprake

Sot do të vendoset për masat restriktive, çfarë do të ndodh me orën policore?

Ngjarja e ardhëshme

Covid-19/ Nga se përbëhet secila vaksinë zyrtare dhe si funksionojnë ato?

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian