Ky është çmimi i Odegaardit

E ardhmja e Martin Odegaard në Madrid nuk duket e sigurtë.

Sipas mediave spanjolle, Real Madrid është e hapur për shitjen e Odegaard gjatë afatit kalimtar të verës.

Gjiganti spanjoll po kërkon të paktën 50 milionë euro për ta lënë të lirë të largohet futbollistin e tyre.

Mesfushori, sezonin e kaluar ishte i huazuar te Arsenali ku ka lënë përshtypje me paraqitjet e tij të mira.

‘Topçinjtë’ dëshirojnë ta kenë atë sërish në ekip por “Los Blancos” kanë refuzuar ofertat në huazim pasi kërkojnë shitjen përfundimtare.

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Zjarr në malet e Rugovës – intervenon Policia, FSK dhe KFOR-i

Ngjarja e ardhëshme

Mos flisni kurrë në punë për këto gjëra

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian