Ky është braziliani i cili mund ta zëvendësojë!

Ky është braziliani i cili mund ta zëvendësojë!

Në shtëpinë e Manchester United shpërtheu rasti i Cristiano Ronaldos, me portugezin që ka kërkuar shitjen për të luajtur në Champions League.

Siç raportohet nga Sunday Mirror, “Djajtë e Kuq” kanë identifikuar tashmë zëvendësimin e mundshëm nëse shitet numri 7.

Erik ten Hag pyeti brazilianin Antony të Ajax-it, një lojtar që trajneri e njeh shumë mirë që kur e stërviti në Holandë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Klubi italian kthehet dhe i kërkon Strakoshës të nënshkruajë përsëri

Story i radhës

Publikohen pamjet e shpërthimeve në qytetin rus, për të cilat Moska akuzon Kievin

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish