Ky është babai i Edona Llalloshit

Edona Llalloshi është ylli i muzikës që për vite me radhë është aktuale, e dashur dhe mjaftë e dëgjuar.

Rrugëtimi i këngëtares në botën e muzikës është 30 vjeçar, që i bije se Edona Llalloshi është rritur në skenë.

Këngëtarja ka pasur mbështethe të jashtëzakonshme nga babai i saj, Rrahmani, i cili gjjthashtu kishte edhe produksion muzikor, e madje edhe një revistë me titull “Estrada”.

Siç kuptojmë, Edona Llalloshi së shpejti vjen me një këngë të re.

Image
Ngjarja paraprake

SHBA-ja zyrtarisht i jep fund ndihmës ushtarake për Arabinë Saudite në luftën e Jemenit

Ngjarja e ardhëshme

Kompania Smartmatic hedh në gjyq kanalin FoxNews

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian