Ky është apartamenti me vlerë prej 8.2 milionë dollar që Messi bleu në Miami

Leo Messi duket se është një nga lojtarët që nuk është goditur nga kriza e pandemisë.

Diçka të tillë e tregon edhe një investim i bërë nga ylli i Barcelonës së fundmi.

Argjentinasi së fundmi ka blerë një apartament me vlerë 8.2 milionë dollarë.

Image

Apartamenti ndodhet në “Porsche Tower”, me 5 dhoma gjumi, ashensor, pamje nga deti dhe një vendparkim në katin më të lartë të ndërtesës.

Ndërtesa ndodhet në SHBA dhe menjëherë kanë nisur dyshimet se Mesi mund të transferohet në MLS, ku edhe më parë ka thënë se dëshira e tij është të luajë aty.

Image
Image
Image
Ngjarja paraprake

Regjistrohen 208 shkelje për mosmbajtje të maskës mbrojtëse

Ngjarja e ardhëshme

SHBA pezullon nisjen e prodhimit të plotë serik të avionëve F-35

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian