Ky është aktori që pretendohet se do e luajë rolin e James Bond në filmin e ri

Aktori Rege-Jean Page është në diskutime për të qenë James Bond i ardhshëm.

Aktori 31-vjeçar është treguar i suksesshëm në rolet e tij dhe kjo mund ta ndihmoj atë të marrë rolin e James Bond

Rege-Jean Page ka qenë i pranishëm në një numër filmash dhe shfaqjesh televizive më parë dhe mund të duket i njohur për disa shikues. Ai luajti rolin Khora në “Mortal Engines” dhe së fundmi luajti së bashku me Tessa Thompson në “Sylvie’s Love”.

Image

Rege po ashtu është i njohur për rolin e tij si Chicken George në miniserialin e vlerësuar “Roots” dhe si Leonard Knox në “ABC’s For The People”. Gjithashtu është shfaqur në shfaqjet televizive në Mbretërinë e Bashkuar “Casualty”, “Fresh Meat” dhe “Waterloo Road”.

Në qoftë se veç e merr rolin, aktori vihet  menjëherë pas Tom Hardy, James Norton dhe Idris Elba në listën e yjeve që do të zgjedhën dhe roli do të merret nga Daniel Craig.

Filmi i ri i James Bond do të jetë një film klasik i kohës moderne.

Image

 

Ngjarja paraprake

Dita e dytë e vizitës në Turqi, Rama pritet me ceremoni në muzeun “Ataturk”

Ngjarja e ardhëshme

Subvencionim 50% peshkatarëve për rinovimin e pajisjeve për anijet e peshkimit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian