Kuvendi ka mbetur pa rrymë, Xhaferi me SMS porosi i ka njoftuar deputetët se nesër nuk ka aktivitete

Kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi, ka njoftuar deputetët me SMS porosi, se nesër nuk do të ketë asnjë aktivitet në shtëpinë ligjvënëse, si dhe për faktin se faqja e internetit e Kuvendit nuk është në funksion për shkak energjisë elektrike.

“Të nderuar deputetë, ju njoftojë se për nesër nuk ka aktivitete të caktuara”, qëndron në SMS porosinë, e publikuar nga disa media.

 

 

Story i mëparshëm

Muratoviq – lojtarja më e mirë e finales së Kupës së Kosovës: Jam krenare me Istogun

Story i radhës

Istogu feston Kupën e Kosovës, falënderon tifozerinë ‘Ujqit’

Të fundit nga