Kuvend, sot pritet të vazhdojë seanca për pakon e pestë ekonomike

Kryetari Talat Xhaferi, për sot në ora 14 ka planifikuar vazhdimin e seancës së 32-të, dhe pas përfundimit të saj, pritet të vazhdojë seanca e 36-të, e cila përfshin ligjet nga pako e pestë e masave ekonomike.

Nga grupi parlamentar i VMRO DPMNE-së thonë se ata nuk do të marrin pjesë në seancën e 32-të, por do të jenë të pranishëm dhe do të votojnë vetëm për ligjet nga paketa e pestë e masave.

Ngjarja paraprake

Sot nisin ndeshjet çerekfinale në basketboll

Ngjarja e ardhëshme

Mozzik e nis ditën me këtë video të ëmbël pranë Hanës

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian