Kuvend/Ligji për mbrojtjen e popullsisë hiqet nga rendi i ditës

Kiracoski: Mbi 80 deputetë do të votojnë ndryshimet kushtetuese

Është siguruar mbështetje e minimum 80 deputetëve për miratimin e ndryshimeve kushtetuese, deklaroi sot në konferencë shtypi sekretari i Përgjithshëm i LSDM-së dhe deputet,…

Kryetari i komunës së Likovës fillon takimet me banorët e kësaj…

Sonte nga ora 19.00 në vazhdën e aktivitete që të jemi sa më afër banorëve të fshatrave tonë, Kryetari i Komunës së Likovës, m-r…

Greqi, konferencë për aspektet juridike të Marrëveshjes së Prespës

Për aspektet juridike të Marrëveshjes së Prespës, sfondi historik dhe juridik, për implementimin, emrin, përdorimin, gjuhën dhe për shtetësinë, do të diskutojnë profesorë të…

Gjatë fundjavës do të ketë kujdestari 24 orë nga mjekët për…

Për shkak të numrit të rritur të pacientëve të prekur prej fruthit, në tre pika në poliklinikat “Jane Sandanski”, “Bit Pazar” dhe “Gjorçe Petrov”…

Ngjarja paraprake

Më 29 nëntor do të mbahen zgjedhjet në Podujevë dhe Mitrovicë të Veriut

Ngjarja e ardhëshme

Media në Spanjë: Uzuni është në historinë e Ferencvaros kundër Barcelonës

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian