Kush puth më mirë? Këto tri shenja horoskopi

Tashmë e dimë se horoskopi nuk parashikon vetëm fatin apo të ardhmen tuaj. Sipas ekspertëve ai vendos edhe mënyrën se si ju puthni. Të gjitha shenjat kanë cilësitë e tyre se si puthin, por më poshtë janë renditur tre vendet e para që kryesojnë.

Dashi

Një dash di si t’i shijojë momentet intime në çift. Si shenjë zjarri, njerëzit që i përkasin kësaj shenje, duan të guxojnë për të arritur kënaqësi në jetën e tyre seksuale. Sipas ekspertëve, renditen si një ndër shenjat që puthin më mirë.

Demi

Si shenjë e tokës, njihet si më sensualët. Ata janë të mirë në shtrat dhe duan t’i shijojnë gjërat sa më shumë. Një dem nuk bën asgjë nëse nuk e ndjen vërtetë. Demat, renditen ndër shenjat që dinë të puthin më mirë nga shenjat e tjera.

Akrepi

Njihet si shenja më pasionante e horoskopit. Jeta seksuale ka shumë rëndësi për ta. Mesa duket edhe puthin më mirë nga shenjat e tjera. Detajet kanë rëndësi për ta, kur bëhet fjalë për jetën seksuale. Akrepat, mesa duket puthin më mirë. Natyra e tyre përshtatet mirë me dikë që di si të ndezë pasionin me anë të puthjes.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Suedia hoqi sot masat anti-Covid, Franca heq kufizimet nga 1 marsi

Story i radhës

Tërmet në Shqipëri

Të fundit nga