Kush është mashkulli që e mbajti para duarsh Encën në festën e ditëlindjes

Enca Haxhia e ka festuar ditëlindjen e 25-të.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, mbrëmjen e djeshme e ka organizuar një festë.

Gjithçka ishte e rregulluar deri në detaje pasi ajo nisi festën për ditëlindjen e 25-të.

Duke nisur që tek torta erotike, shkrimi mbi dekorim i mbushur me pak “banalitet”, konsumi i lëndëve narkotike dhe në fund tek asistenti muskuloz që arriti ta mbaj në ajër këngëtaren për pak sekonda.

Trupi i asistentit siç e quan edhe Enca flet më shumë se fytyra e tij e sforcuar për të buzëqeshur.

Ishte Enca ajo e cila i ka ndarë me ndjekësit dy foto në Instagram.

Ngjarja paraprake

Mbrojtësi i Milanit shërohet nga COVID-19 pas 27 ditësh

Ngjarja e ardhëshme

Manchester United me tri mungesa të mëdha kundër PSG-së

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian