Kush është Afrona Dika?

Bukuroshja shqiptare, Afrona Dika, ka ardhur me vlogun e saj të parë.

Duke qenë se është i pari, ajo kësaj radhe ka prezantuar veten, duke treguar se kush është, ku jeton dhe me çka merret.

Ajo tashmë i ka hyrë botës së biznesit, në lëminë që e ka ushtruar tash e sa kohë.

Kujtojmë që Afrona do na shoqërojë edhe në episodet tjera, por, i pari është “Kush është Afrona Dika”.

Ngjarja paraprake

Për herë të parë në Kabinetin e Presidentit të ShBA-ve do të ketë femra aq sa meshkuj

Ngjarja e ardhëshme

Ky është favoriti kryesor për blerjen e Inter

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian