Kush e bëri Muhaxherin sot të ndjehet krenar dhe i përmbushur?

Kryetari i Komunës së Pejës, Gazmend Muhaxheri, është lumturuar sot nga një video mesazh që i kanë dërguar nxënësit e Qendrës për Mësim Plotësues “Brezi i Artë”.

Ata falënderuan kryetarin e tyre për plotësimin e shumicës së kërkesave që personalisht i kishin parashtruar para një viti kur ishin takuar me të.

“Në mes dëshirash, u premtova se shumë nga ato do t’i realizoj – dhe jam i lumtur që iu dola në fjalë!”, ka shkruar Muhaxheri në llogarinë e tij të Facebook-ut.

Ai ka postuar edhe video mesazhin në fjalë.

Ngjarja paraprake

Këto hapa rreth përdorimit të aloe verës do e shpëtojnë fytyrën tuaj nga problemet me aknet dhe njollat

Ngjarja e ardhëshme

Fajëson gjyqtarët

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian