“Kurrë se kam besu këtë virus”, këngëtari shqiptar rezulton pozitiv me Covid-19, thotë të keni kujdes

Këngëtari i njohur shqiptar është infektuar me koronavirus dhe i fton të gjithë të kenë kujdes.

Këngëtari i njohur shqiptar, Valton Krasniqi, ka rezultuar pozitiv me virusin Covid-19.

Këtë e konfirmoi nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instastory.

“Tani sa e mora lajmin se jam pozitiv nga Covid-19. Kurrë se kam besu këtë virus. Keni kujdes ruani veten, familjen dhe shoqërinë e juaj!!! Zoti ju ndihmoft”, u shpreh ai.

Këngëtari më pas e ka publikuar një imazh tjetër ku shihet duke komunikuar në mënyrë virtuale me nënën e tij.

Image
Image
Image
Ngjarja paraprake

Ende asnjë pacient në Spitalin modular, qeveria vendos të martën për masat e reja

Ngjarja e ardhëshme

BE mbështet planin për sanksione ndaj rusëve të dyshuar për helmimin e Navalnit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian