“Kur palaçua tallet me veten’ Vasili publikon videon e Ramës

Ditët e fundit opozita ka nisur ofensivën duke kapur mat Kryeministrin Rama me premtimet që ka bërë në 2013, i bën dhe sot duke tentuar mandatin e tretë qeverisës.

Sot Petrit Vasili ka sjellë një video tjetër.

“Kur palaçua tallet me veten” -shkruan Vasili

Statusi i plotë i Petrit Vasilit

Kur palaçua tallet me veten!(VIDEO).

Sot as 6 muaj para zgjedhjeve ky Rama leshon shashka mashtruese me gjasme rritje rrogash, gjasme nafte pa akcize fermereve etj etj mashtrime, qe nuk i beri per 8 vjet rresht.

Shikoni çfare thoshte po ky syfet, kur ishte vete ne opozite ne 2013, per qeverine e asaj kohe.

Kush e beson më kete palaço s’ka asnje respekt per veten.

Ngjarja paraprake

​Haradinaj-Ramosajt: Uroj të punosh si deri më tash

Ngjarja e ardhëshme

Turqia regjistron 1.671 raste të reja me COVID-19

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian