“Kur një person ka dhimbje të tjerët qeshin” Beniada e revoltuar me banorët

Duket se incidenti i Einxhel ka shkaktuar disa situata të pakëndshme në shtëpi. Kur ajo u rrëzua fillimisht, Arjola dhe Monika nisën të qeshnin duke u shprehur se nuk e dinin se ishte vrarë. Mirëpo, të qeshurat kanë vijuar për shumë gjatë.

Teksa ndodhen në oborr, Arjola, Monika, Iliri dhe Egzona qeshin duke folur për rrëzimin e Einxhel. Ndonëse ata e kanë ndihmuar moderatoren, ndjekësit nuk i kanë pëlqyer këto skena dhe i kanë kritikuar.

Kjo është vënë re nga Beniada, e cila gjatë një bisede me Egzonën është shprehur:

“Unë po mundohesha për Einxhelin edhe thashë po këto të dyja pse qeshin, nuk ka gjë për të qeshur në këto momente. Kur një person ka dhimbje, të tjerët qeshin. Ishte muhabet serioz”.

 Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Sensi huazohet te Sampdoria

Story i radhës

Pensilvani, shembet ura para vizitës se presidentit për të diskutuar mbi infrastrukturën

Të fundit nga