“Kur i them të bëjmë dashuri…”- Gruaja rrëfen si bashkëshorti refuzon të bëjë seks pas ardhjes në jetë të fëmijës së tyre

“Më parë bashkëshortit tim i pëlqente shumë të kryente marrëdhënie seksuale me mua, por tani nuk dëshiron më. Jam e bindur se i neveritem. Jemi të dy 31-vjeç dhe kemi një vajzë 8 muajshe”.

Ky është rrëfimi i një gruaje për The Deidre, e cila tregon se pas ardhjes në jetë të fëmijës së tyre, i shoqi nuk dëshiron të bëjnë më seks.

Rrëfimi i plotë:

Atij i pëlqen të më prekë, të më puthë, por nuk do që të kryejë marrëdhënie me mua.

E kam pyetur pse dhe ai gjithmonë thotë të njëjtën gjë, që ‘është i lodhur’.

Atij i pëlqen që t’i bëj seks oral, por kur ndaloj dhe them: “A të bëjmë dashuri tani?” ai thotë: “Jo, vazhdo”.

Ndihem kaq i refuzuar. Çfarë nuk shkon me të dhe më shumë, çfarë nuk shkon me mua?

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

SHBA para një stuhie tjetër të madhe të borës

Story i radhës

Kupa e Mbretit, këto janë ndeshjet e sotme

Të fundit nga