Kur e humbi virgjërinë Miss Shqipëria?! Kjo është përgjigja e Paulas

Miss Shqipëria, Paula Mehmetukaj, ishte e ftuar këtë të premte në Prive.

Ajo përgjigjet në pyetjet më pikante të Prive në intervistën “60 Sekonda”.

Ndër të tjera pyetet edhe për kohën se kur e humbi virgjërinë. Por, ja se çka thotë.

Më poshtë mund të ndiqni intervistën e saj të plotë.

Ngjarja paraprake

Kryebashkiaku i Stambollit rezulton pozitiv në testin e COVID-19

Ngjarja e ardhëshme

SHBA dhe BE me mekanizëm të përbashkët të dialogut ndaj Kinës

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian