Kur doni të dukeni si një hyjneshë, visheni kështu: Moda e vlerësuar me notën dhjetë për Amanda Holden!

Aktorja Amanda Holden (49) javëve të fundit është e pranishme gjithnjë e më shumë në publik dhe çdo herë ngazëllen me kombinimet e veshjeve

Dhe ndërsa javët e fundit, logjikisht, është përqendruar në kombinimet e ngrohta të vjeshtës, sot ajo na tregoi se si të vishesh kur dëshiron të dukesh e rafinuar, elegante, luksoze, dhe në të njëjtën kohë e modeste dhe e përmbajtur.

E vetmja gjë që duhet të bëni është të bartni pjesë të përshtatura mirë në ngjyrë pa të meta – vjollcë të çelur.

Hije më të butë ngjyrës së famshme mbretërore gjithmonë veshjes do t’i japë një dozë luksi, dhe nëse e gjithë veshja është në këtë ngjyrë, efekti nuk mund të mungojë. 

Image
Image
 
Ngjarja paraprake

“Zoti lart e mjeku në tokë”, infermierja rrëfen betejën me COVID-19: Kalova një gjendje ankthi

Ngjarja e ardhëshme

Leverkusen ndalet pas 5 fitoresh rresht

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian