“Kur do bësh paqe me Shqipen”?, Ana jem përgjigjen e prerë

20:16 | 15 Prill 2021

Ana Lleshi thotë se ka rregulluar raportet me Shqipe Hysenaj.

Marrëdhëniet mes disa konkurrentëve e ish-konkurrentëve të “Përputhen” jo çdo herë janë të mira, shkruan lajmi.net.

Shqipe Hysenaj njihet si njëra prej ish-konkurrenteve që ende thumbon e kritikon disa prej pjesëmarrësve në “Përputhen”.

Së fundi, ndjekësit e pyetën Ana Lleshin se çfarë raporti ka me të, duke shkruar “Noizy me Stresin po bejn paqe, bej edhe ti me Shqipen qe te hyjm ne BE, pst je shume e mire”.

Përgjigja e Anës ishte “Kam qesh me lot dhe kur e lexova thash çfare dreqin. Nuk jam në luftë me askënd, nëse dikush është në luftë me mua, e ka problemin me veten jo me mua. Por, jemi në paqe me Shqipen”. /Lajmi.net/

Ngjarja paraprake

Rama: Të shesësh votën është mëkat, dhe po aq mëkat është ta blesh

Ngjarja e ardhëshme

Alarmon infektologu: Varianti britanik, shkaktar i numrit të lartë të vdekjeve nga Covid-19 në Kosovë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian