Kur boksierit i dhemb lukthi prej Latif Demollit 

Një foto sa një mijë fjalë! Gjyqtari ndërkombëtar nga Kosova, Latif Demolli, po gjykon me sukses në turneun ndërkombëtar “Strandja” në Sofje të Bullgarisë. 

Demolli është gjyqtari më i mirë në Kosovë, së fundi u shpallë edhe nga Komiteti Olimpik Kosovës. 

Demoli nuk është i dashur edhe për të gjithë siç duket në opinion.

Siç shihet në foto, ai dje i numëronte boksierit, po ky i fundit duket se po i vinte mundim apo kishte dhimbje lukthi sepse nuk mund ta shihte fytyrën e Demollit.

Ngjarja paraprake

Dy aksident tragjike në Vlorë dhe Tiranë, ndërron jetë e mitura dhe një 60-vjeçare

Ngjarja e ardhëshme

Autoritetet Shëndetësore nuk lejojnë skuadrën e Serie A të zhvillojë ndeshjen

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian