Kujtim Shala: Unë jam ende duke parë…

Legjenda e futbollit të Kosovës, Kujtim Shala, ndihet sikur në qiellin e shtatë, që ish skuadra e tij, Dinamo e Zagrebit, e mposhti me rezultat 3:0 Tottenhamin dhe u kualifikuan në çerekfinale të Europa League.

Shala ka fjalë të mëdha për Dinamon e madhe, ku luajnë edhe shqiptarët Arijan Ademi dhe Lirim Kastrati. 

“Kjo është fantastike! Unë jam ende duke parë golat e Orsicës.

Urime te gjithëve, jam krenar që luajta edhe për Dinamo Zagreb”, ka shkruar Shaka në profilin e tij në facebook.

Ngjarja paraprake

‘Na kërcënojnë me bukën e gojës’, minatorët e Munellës-Bushatit: Do ikim sapo të na jepet mundësia

Ngjarja e ardhëshme

Gjilani bëhet me makinë PCR

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian