Kujtim Prodani infektohet me Covid 19, poston foton nga shtrati i ‘Shefqet Ndroqit’

Kantautori i njohur Kujtim Prodani është infektuar me Covid 19.

Ai është shtruar në spitalin Shefqet Ndroqi nga ku ka postuar një foto në Facebook ku duket se mban një maskë oksigjeni.

‘Sa miq e sa të afërm na more ; o flamë e keqe.’– shkruan Prodani.

Të shumta janë mesazhet inkurajuese nga miqtë dhe të afërmit të cilët i urojnë shërim të shpejtë.

Ngjarja paraprake

Regjistrimi i popullsisë,mazhoranca nuk pranon amendamentet e opozitës

Ngjarja e ardhëshme

11 shenja që tregojnë se ju jeni një opsion për të dhe jo prioritet

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian