Kuajt janë të preferuar për bukuroshen, shfaqet krejt nudo mbi të

Bukuroshja Wanda Nara është një personazh i njohur përveçse është një agjente futbolli , prezantuese shumë e mirë ajo është dhe një modele shumë e kërkuar.

Së fundmi bukuroshja seksi ka udhëtuar drejt Argjentinës për të takuar familjen e saj të cilët kishte kohë që nuk i kishte takuar, mirëpo këtë udhëim Nara e ka shfrytëzuar dhe për të bërë disa poza të nxehta.

Bashkëshortja e futbollistit argjentinas Mauro Icardi, me fotot e publikuara ka “tërbuar” të gjithë rrjetin. Ajo është fotografuar komplet nudo mbi kalë, duke vënë në pah linjat e saj. 

Image

Wanda ka arritur të marrë vëmendjen e miliona fansave gjithandej nëpër botë.

Image

Kujtojmë që ajo është e martuar që nga viti 2014 me Icardin, me të cilin ka 2 fëmijë, derisa Wanda ka edhe 2 fëmijë të tjerë nga lidhja me futbollistin Maxi Lopez.

Image

Wanda Nara po befason të gjithë

Ngjarja paraprake

Trajneri i Besës: Ekipi kundërshtar ka pak përparësi

Ngjarja e ardhëshme

Ditët e Zaevit janë të numëruara

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian