“Ku po shkojmë”, Çka po kurdisin Shyhrete Behluli dhe Remzie Osmani?

Këngëtaret e zhanrit popullor sot e kanë kaluar ditën së bashku.

Remzie Osmani me Halilin ka publikuar një imazh bashkë me Shyhrete Behlulin dhe bashkëshortin e saj.

Ata shihen se kanë dalur për kafe në një nga lokalet dhe kanë publikuar edhe një fotografi.

“Shyhrete Behluli ku po shkojmë”, ka shkruar Remzie Osmani në mbishkrimin e imazhit që ka publikuar.

Ndryshe, ky takim i tyre nuk dihet për arsyen mbase do publikojnë edhe një bashkëpunim

Image

 

Ngjarja paraprake

Ushtarët izraelitë rrënojnë një shtëpi palestineze në Bregun Perëndimor

Ngjarja e ardhëshme

Napoli pret Atalantan në ndeshjen e parë gjysmëfinale

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian