Kthehen lypësit në sheshet e Prishtinës

Nuk janë parë që nga fillimi i pandemisë, por lypësit kanë filluar të kthehen në sheshet e qytetit të Prishtinës.

Një video që ka arritur në adresë të lajmi.net tregon pamjet e një lypësi të shtrirë në shesh.

Derisa, sipas lexuesit i cili e ka dërguar videon në shesh nuk është aktualisht asnjë polic.

Sipas të dhënave, numri i lypësve në sheshet dhe rrugët e Prishtinës është shumë i madh. 

 

Ngjarja paraprake

Presidentja e KE-së: COVID-19 po përhapet me shpejtësi të madhe, bashkëpunim mes vendeve të BE

Ngjarja e ardhëshme

Artistja sudaneze refuzon çmimin francez për shkak të akteve antiislame

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian