Kryetari i PDSH-së bëri homazhe tek varri i Arben Xhaferit

Kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare z.Menduh Thaçi, sot në dhjetëvjetorin e ndarjes nga jeta të ish-kryetarit të PDSH-së z.Arben Xhaferi, bëri homazhe tek varri i tij në varrezat e qytetit në Tetovë.

Qoftë i përjetshëm kujtimi për ty!

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Basketbollisti amerikan sulmohet nga qentë endacakë në Pejë

Story i radhës

Ikja tragjedi dhe islami radikal do na shkatërrojnë, sigurt dhe ngadalë!

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish