Kryetari i FRI-së Emini, vizitoi komunën e Studeniçanit

 Kryetari i FRI-së z.Xhabir Emini vizitoi komunën e Studeniçanit, i shoqëruar edhe nga sekretari gjeneral z.Abdulhamid Mustafa, qëndruan për vizitë zyrtare në Komunën e Studeniçanit, të cilët u mirëpritën nga kryetari i Komunës së Studeniçanit z. Azem Sadiki.
 Temë e bisedës ishte vazhdimi i bashkpunimit të FRI- së, dhe Komunës së Studeniçanit për realizimin e aktiviteteve në fusha të ndryshme në Komunën e Studeniçanit.
Ngjarja paraprake

Kontrata faraonike e Messit, ja çfarë bëjnë në Argjentinë

Ngjarja e ardhëshme

Hailey Bieber planifikon hapjen e një biznesi

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian