Kryetari Haliti ngushëlloi familjen e ish-zyrtarit komunal Tasim Hoxha

Me pikëllim të thellë morrëm lajmin e ndarjes nga jeta të ish-zyrtarit komunal të Vitisë Tasim Hoxha.

Për vite me radhë, ishte pjesë e administratës komunale në Drejtorinë e Kulturës, Rinisë e Sportit, ku u veçua për urtësi, afërsi e komunikim, për bujari e besnikëri mes puntorëve dhe kolegëve.

Do mbetët në kujtim për sjellje shembullore, deri në kohën kur u pensionua.

Ngushëllime më të sinqerta për ju familja Hoxha, për farefisin, kolegët e shokët e Tasim Hoxhës.

Ngjarja paraprake

Arjana reagon pas deklaratës së Suelës: “Foli pa u menduar!”

Ngjarja e ardhëshme

Publikohen pagat e Kabinetit Zaev

të fundit nga