Kryeministrja serbe sot për vizitë zyrtare në Shkup

Kryeministrja serbe, Ana Brnabiq sot do tw vizitojw Republikwn e Maqedonisw sw Veriut.

Gjatë vizitës Bërnabiq do të takohet me kryeministrin Dimitar Kovaçevski, ndërkohë që do të merr pjesë edhe në samitin që e organizon “Maqedonia 2025”.

Story i mëparshëm

Taravarin dhe Selen i perçanë ambicja dhe VMRO DPMNE

Story i radhës

Arjanit Hoxha apo Fatmir Limani? Kush do të ngadhnjejë tek Besa?

Të fundit nga