Kryeministrja e parë grua? Ja si përgjigjet Spiropali në prag të zgjedhjeve!

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, ka qenë e ftuar e kësaj puntate e mbushur me surpriza dhe emocione.

Ajo është pyetur nga moderatori edhe për synimet e saj në politikë, nësë synon të jetë Kryeministrja e parë grua në vend.

“Unë jam shumë e privilegjuar për pozicionin që kam.

Për moshën që kam, të jesh ministre e Shtetit shqiptar është nderi më i madh që mund t’i bëhet një personi të angazhuar në politikë, të jesh deputete e Kuvendit të Shqipërisë, është privilegj”– u shpreh Spiropali.

Ngjarja paraprake

Mjekja meksikane shtrohet në spital pasi bëri vaksinën anti-COVID

Ngjarja e ardhëshme

E pabesueshme çfarë bënë Melinda për tu mbrojtur nga syri i keq

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian