KRU “Gjakova” uron 8 Marsin – Ditën e Gruas

Stafi menaxherial i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, ka uruar gratë për nderë të 8 Marsin.

Në komunikatën e KRU “Gjakova”, thuhet se 8 Marsi është data simbol i sakrificës së vazhdueshme të grave për të drejta të barabarta në shoqëri.

“Stafi menaxherial i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, ju uron festën e 8 Marsit, simbol i sakrificës së vazhdueshme të grave për të drejta të barabarta në shoqëri.

KRU “Gjakova” në veçanti uron të gjitha zonjat dhe zonjushat e kompanisë sonë duke i falënderuar për përkushtimin dhe kontributin e dhënë”, thuhet në komunikatë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ja kush propozohet për ambasadorë në Bullgari, Kanada dhe OKB

Story i radhës

“Mposhti” tumorin, Adriana Matoshi tregon se çfarë i ndodh gruas kur është e lumtur (FOTO LAJM)

Të fundit nga